2024 Suvekursus Nelijärvel

HEAD KOLLEEGID JA SPORDISÕBRAD!

Anname teada, et 19.-21. augustil 2024 korraldab Eesti Kehalise Kasvatuse Liit Nelijärve Puhkekeskuses (Harjumaa, Aegviidu) liikumisõpetuse ja kehalise kasvatuse suvekursuse lasteaedade ja algklasside õpetajatele ning põhikoolide kehalise kasvatuse õpetajatele. Varasemalt on see kursus toimunud Jõulumäe Tervisespordikeskuses, Pärnumaal. Kursus tuleb sama hea kvaliteediga!

TUNNIPLAAN

Tunniplaan on koostamisel

Kursuse maht – 24 tundi

Kurgjärve talipäevad 2024

KURGJÄRVE TALIPÄEVAD JÄÄVAD ÄRA!

Kurgjärve talipäevad toimuvad 19.-21. jaanuaril 2024

Avatud on registreerumine traditsioonilistele Kurgjärve talipäevadele.
Registreerumine – https://forms.gle/MvbCWLPAge7tHSQu7

19.-21. jaanuar 2023 toimuvad XXI Õpetajate Talipäevad Kurgjärve spordibaasis:
* Valguskelgumatk
* Suusatehnika
* Mängud suuskadel
* Suusaorienteerumine
* Liikumisõpetuse ainekava koostamine
* Tegevused uiskudel

Suvekursus Nelijärvel 2022

HEAD KOLLEEGID JA SPORDISÕBRAD!

Nelijärve Summer Course informatoin in english

Anname teada, et 15.-17. augustil 2022 korraldab Eesti Kehalise Kasvatuse Liit Nelijärve Puhkekeskuses (Harjumaa, Aegviidu) liikumisõpetuse ja kehalise kasvatuse suvekursuse lasteaedade ja algklasside õpetajatele ning põhikoolide kehalise kasvatuse õpetajatele. Eelmistel aastatel oleme sama kursust korraldanud Jõulumäe Tervisespordikeskuses, Pärnumaal. Seekord uues kohas, aga vähemalt sama hea kvaliteediga 🙂

Õpetajate XX talipäevad Kurgjärvel 2022

14. – 16. jaanuaril 2022.a Võrumaal, Rõuge vallas, Kurgjärve Spordibaasis toimuvad traditsioonilised õpetajate talipäevad.

Asukohta vaata kaardilt

Registreerimine ja info:
Osalemisest teavitada võimalikult varakult kuid hiljemalt 07. jaanuariks 2022.a.

REGISTREERUMISVORM SIIN!

Osalustasu: EKKL liikmetele 140€ ning mitteliikmetele 150€, mis sisaldab majutust, toitlustust, kursusetasu, õhtust meelelahutust.
Hind ilma majutuseta: EKKL liikmetele 80€, mitteliikmetele 100€, mis sisaldab toitlustust ja kursusetasu.

Tule ja tutvu ASAHIga!

Tasuta.

30.septembril 2023 kell 11.00-14.00 Tallinna Ülikoolis.

Asahi tutvustav loeng ja praktika – Asahi Nordic peakoolitaja Maarit Lintukorpi, sisehaiguste arst ja geriaater dr Yrjö Mähönen.

EKKL üldkoosolek 2023

EKKL üldkoosolek toimub Zoom-is 22. juunil 2023 algusega kell 17.00.

Topic: EkKL üldkoosolek

Time: Jun 22, 2023 17:00 PM Europe/Tallinn

Passcode: yx5nWD

ÜLDKOOSOLEKU PÄEVAKORD

„Loov liikumine algklassides”

Eesti Rahvakultuuri Keskus kutsub koolitusele „Loov liikumine algklassides. Kasu või kahju heast tahtest?“ 26.-27. oktoobril 2022 Tallinnas, Vilmsi 55. Koolitaja Eve Noormets.

Eve ise on tutvustanud koolituse sisu nii: „Me tahame, et tantsu oleks mõnus vaadata, aga seda on mõnus vaadata vaid siis, kui esitajal on mõnus tantsida. Oma koolitustel ma püüangi juhtida tähelepanu sellele, kuidas jõuda tantsus hea enesetundeni, usalduseni.“

Koolitus sobib ka eelkooliealiste laste juhendajatele. Koos proovitakse läbi liikumisülesandeid, mis ergutavad nii õpetajat kui ka õpilast. Antakse nippe, mille abil edaspidigi oma elu lihtsamaks teha ning senine tarkus veel toimivamaks muuta.

Tutvu lähemalt ja registreeru:  https://rahvakultuur.ee/2022/07/08/loov-liikumine-algklassides-tallinnas-sugis-22/

Loe ka lühiintervjuud Eve Noormetsaga, kus jutuks tantsu õpetamise ja ka eelseisva koolitusega seonduv: Eve Noormets: Tants on ideaalne võimalus elu õppida ja õpetada.

EKKL ÜLDKOOSOLEK 23.05.2022

23.mail 2022.a. kell 18.00 Zoom keskkonnas
EKKL ÜLDKOOSOLEKU PÄEVAKORD

1. EKKL juhatuse 2021.a. tegevusaruanne  ja juhatuse tegevusele hinnangu andmine – Raina Luhakooder